СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ


  • СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ
  • СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ
  • СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ
  • СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ
  • СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ
  • СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ
СЕ ИЗДАВА ГАРСОНИЕРА ВО КОЗЛЕ Скопје / Козле MKD 8500 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 20 m2 Објавено 17-01-2023 Телефон
Гарсоњера Наместеност Наместен Спрат 1 кат 1 кат Состојба Нов Греење На струја Ориентација Југ

СЕ издава гарсониера ВО КОЗЛЕ ВО КУЌА НА ПРВ СПРАТ. ПОСЕБЕН ВЛЕЗ. СЕ ИЗДАВА ЗА ЕДНО ЛИЦЕ И ЗА ПОДОЛГ ПЕРИОД. КОНТАКТ ДО 19 ЧАСОТ.
ЛЕНЧЕВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава наместен двособен стан 40м2Козле
€ 160

Се издава наместен двособен стан 40м2,Козле

Соби 2 Бањи Квадратура 40 m2
НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
MKD 0

НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ

Соби 3 Бањи Квадратура 46 m2
Се продава куќа 200м2Козле
€ 210000

Се продава куќа 200м2,Козле

Соби 6 Бањи Квадратура 200 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје