za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продажба на smart home станови во градба Кисела Вода

  • Продажба на smart home станови во градба Кисела Вода
  • Продажба на smart home станови во градба Кисела Вода
  • Продажба на smart home станови во градба Кисела Вода

Продажба на smart home станови во градба Кисела Вода Скопје / К.Вода EUR 1100 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 36 m2 Соби 2 Евид. број Телефон
1-собен Наместеност Празен Спрат -

Продажба на SMART HOME станови во градба населба Кисела Вода.
-локација: на 200м од средното економско училиште
-вкупно 26 станови (од 36м2 до 81,5м2(станот од 81,5м2 се наоѓа на поткровје и има сопствена кровна градина со површина од 57,2м2 која е вклучена во цената))
-безгредовит систем (нема видливи греди во становите)
-градба со Ytong @ytong -прозорите ќе бидат изработени од 8 коморен профил со 2 коморно стакло со К заштита
-дабов паркет прва класа
-инсталација за соларни панели во секој стан -градско парно
-видеодомофонија и имплементација на 7” мултифункционален таблет за контрола на цела струја во домот
-мобилна апликација за контрола на струјата независно дали сте во вашиот дом или надвор од него
-паркинг
Цената на становите е 1100€/м2+5%ДДВ.


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Кран ИнженерингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2
DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN SO GARAZA KAJ CESMA
EUR 50000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN SO GARAZA KAJ CESMA

Соби 2 Бањи Квадратура 51 m2
DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA
EUR 42000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA

Соби 2 Бањи Квадратура 42 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici