za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продажба на SMART станови во Кисела Вода


  • Продажба на SMART станови во Кисела Вода
  • Продажба на SMART станови во Кисела Вода
  • Продажба на SMART станови во Кисела Вода
  • Продажба на SMART станови во Кисела Вода
Продажба на SMART станови во Кисела Вода Скопје / К.Вода € 1155 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 58 m2 Телефон
1-собен Спрат 1 кат Состојба Нов Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Откриено паркинг место Ориентација Југ
SMART HOME ОБЈЕКТ КИСЕЛА ВОДАВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продаваат нови становиКисела Вода
€ 1100

Се продаваат нови станови,Кисела Вода

Соби 2 Бањи Квадратура 41 m2
Се продаваат станови во градба Кисела Вода
€ 1050

Се продаваат станови во градба ,Кисела Вода

Соби 2 Бањи Квадратура 38 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici