za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Тафталиџе 1


 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
Се продава Стан во нас. Тафталиџе 1 Скопје / Тафталиџе 1 € 317000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 232 m2 Соби 0 Евид. број30677 Објавено 12-08-2020
активен
Телефон
Спрат 3 кат Гаража Да Паркинг Гаража

Станбен дел од 232м2, исклучително простран и светол дневен простор, со стаклен зид на западната страна, трпезарија и кујна. Овој дел од станот е со висина од 4м.
- Родителска мастер-спална соба со сопствена бања и голем њалк-ин плакар со можност за изведба на дополнителна галерија
- Гостински тоалет
- Работна/гостинска соба
- Детски дел кој е составен од 3 детски спални соби со своја посебна бања
- Тераса на ниво од станот

# Рооф-топ тераса од 99м2 која е запишана на Имотен лист и припаѓа на станот и истата е уредена со осветлување, вештачка трева и покриен простор за седење

# Подрум од 20м2 и 2 подземни паркинг места
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 50м2Тафталиџе 2
€ 48000

Се продава стан 50м2,Тафталиџе 2

Соби 3 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава трособен стан 65м2Тафталиџе
€ 1100

Се продава трособен стан 65м2,Тафталиџе

Соби 3 Бањи Квадратура 65 m2
Се продава трособен стан 80м2Тафталиџе 2
€ 1150

Се продава трособен стан 80м2,Тафталиџе 2

Соби 3 Бањи Квадратура 80 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје