za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Козле


 • Се продава Стан во нас Козле
 • Се продава Стан во нас Козле
 • Се продава Стан во нас Козле
 • Се продава Стан во нас Козле
 • Се продава Стан во нас Козле
 • Се продава Стан во нас Козле
 • Се продава Стан во нас Козле
 • Се продава Стан во нас Козле
Се продава Стан во нас. Козле Скопје / Козле € 1 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 96 m2 Соби 4 Евид. број33194 Објавено 26-12-2020
активен
Телефон
Спрат 2 кат

Се продава четворособен стан,со компплетно опремена кујна,вградени плакари,3спални,1тоалет и 2 бањи.со сончев колектор од 150л-затворен систем,електрично централно парно ,1 гаражно паркинг место
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 77м2Козле
€ 90000

Се продава стан 77м2,Козле

Соби 4 Бањи Квадратура 77 m2
Се продава трособен стан 68м2Козле
€ 1150

Се продава трособен стан 68м2,Козле

Соби 3 Бањи Квадратура 68 m2
Се продава комфорен стан 120м2Козле
€ 130000

Се продава комфорен стан 120м2,Козле

Соби 4 Бањи Квадратура 120 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje