• Продавам стан
  • Продавам стан
  • Продавам стан
Продавам стан Скопје / Карпош 1 € 41250 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 40 m2 Објавено 28-08-2023 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат -

Продавам нов стан Карпош1 40м2 дуплекс 23м2 долен дел и 17м горен дел 41250е со данок нема други трошоци 
МиткоВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
MKD 0

НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ

Соби 3 Бањи Квадратура 46 m2
КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА

Соби 4 Бањи Квадратура 117 m2
Стан во Flatiron
MKD 0

Стан во Flatiron

Соби 2 Бањи Квадратура 56 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје