za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Продавам стан
  • Продавам стан
  • Продавам стан
Продавам стан Скопје / Карпош 1 MKD 44000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 55 m2 Објавено 31-03-2022 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат -

Нов двособен стан , лифт, карпош1
МиткоВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
MKD 0

НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ

Соби 3 Бањи Квадратура 46 m2
КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА

Соби 4 Бањи Квадратура 117 m2
НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР
MKD 0

НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР

Соби 3 Бањи Квадратура 78 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје