• Продавам стан
  • Продавам стан
  • Продавам стан
  • Продавам стан
  • Продавам стан
  • Продавам стан
Продавам стан Скопје / Аеродром MKD 0 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 92 m2 Телефон

Издавам и продавам наместен стан на почетокот на ново лисиче 92м2 на 3 кат. Станот е трособен- голема дневна и терпезарија, голема кујна со остава, 2 комфорни спални соби што гледаат од страна на парк, купатило и гостински тоалет, два големи балкона. Со станот следува и подрум. Цена по договор. Контакт-Петар
ПетарВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ
MKD 0

НОВ СТАН ВО КОЗЛЕ

Соби 3 Бањи Квадратура 46 m2
Стан во Flatiron
MKD 0

Стан во Flatiron

Соби 2 Бањи Квадратура 56 m2
КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН КАЈ МИ‑ДА

Соби 4 Бањи Квадратура 117 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје