za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продавам стан во Ѓорче Петров


  • Продавам стан во Ѓорче Петров
  • Продавам стан во Ѓорче Петров
  • Продавам стан во Ѓорче Петров
  • Продавам стан во Ѓорче Петров
  • Продавам стан во Ѓорче Петров
  • Продавам стан во Ѓорче Петров
  • Продавам стан во Ѓорче Петров
Продавам стан во Ѓорче Петров Скопје / Ѓ.Петров MKD 900 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 57 m2 Објавено 11-06-2021 Телефон
1-собен Наместеност Наместен Спрат -

Продавам наместен/полунаместен стан во Ѓорче Петров позади Златно зрно, на ул. Христо Батанџиев. Градба 2009 год, чист имотен лист, југ-исток, на втор спрат од три, дневна кујна две спални, купатило и тераса 57 квадрати плус гаража и подрум 18+9 квадрати. 
ТониВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава стан 62м2Ѓорче Петров
€ 230

Се издава стан 62м2,Ѓорче Петров

Соби 3 Бањи Квадратура 62 m2
Се продава двособен стан 50м2Ѓорче Петров
€ 43000

Се продава двособен стан 50м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава двособен стан 58м2Ѓорче Петров
€ 52500

Се продава двособен стан 58м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 58 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici