za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продавам стан во Ѓорче Петров 1


  • Продавам стан во Ѓорче Петров 1
  • Продавам стан во Ѓорче Петров 1
  • Продавам стан во Ѓорче Петров 1
Продавам стан во Ѓорче Петров 1 Скопје / Ѓ.Петров € 54000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 76 m2 Телефон

На ул. Виа Егнатија, во мирен дел,на само 700 м од Порта Влае на 4 кат од 5, зградата нема лифт, по сеизмолошки терк градена со скривница, станот има гостинско вц и купатило, 2 балкона од 5м2, 2 спални, сопствено парно на струја, паркинг и подрум од 9м2..
БетиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава стан 62м2Ѓорче Петров
€ 230

Се издава стан 62м2,Ѓорче Петров

Соби 3 Бањи Квадратура 62 m2
Се продава двособен стан 43м2Ѓорче Петров
€ 38600

Се продава двособен стан 43м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2
Се продава одличен стан 46м2Ѓорче Петров
€ 45000

Се продава одличен стан 46м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 46 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje