za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продавам куќа во Тафталиџе 2 Скопје

  • Продавам куќа во Тафталиџе 2 Скопје
  • Продавам куќа во Тафталиџе 2 Скопје

Продавам куќа во Тафталиџе 2 Скопје Скопје / Тафталиџе 2 MKD 1 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 125 m2 Соби 5 Евид. број Телефон

куката е на мн добра местополозба 1 мин од продавница,училиште,градинка.5 мин одење до странско училиште 3 мин.до пазарчето и во мирен дел не е на главна улица.Целиот плац е на површина 250м2.


Тања / ТониВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Квадратура 0 m2
SE PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KOZLE
EUR 54000

SE PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KOZLE

Соби 2 Квадратура 52 m2
DOMIK PRODAVA  3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA
EUR 64000

DOMIK PRODAVA 3 SOBEN NOV STAN VO TAFTALIDZE KAJ NOVA

Соби 3 Квадратура 56 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Kumanovo