za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Продавам куќа во Козле

  • Продавам куќа во Козле
  • Продавам куќа во Козле
  • Продавам куќа во Козле
  • Продавам куќа во Козле
  • Продавам куќа во Козле
  • Продавам куќа во Козле

Продавам куќа во Козле Скопје / Козле EUR 250000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 250 m2 Соби 7 Евид. број Телефон

Продавам куќа на прекрасна мирна локациј во населба Козле. Површина на плац 620м2.
Куќата е на два спрата, приземје 70м2 , спрат 120м2 и гаража 60м2.


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Тони ИлиескиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2
DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Бањи Квадратура 54 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici