za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Прдажба на Куќа
  • Прдажба на Куќа
Прдажба на Куќа Скопје / Ѓ.Петров € 240000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 300 m2 Телефон
Повеќесобен Наместеност Празен Спрат -

Се продава куќа од 300м2 со деловен простор и дворно место 420м2 на Главна улица Ѓорче Петров 2 или викана Партизанска карши Старскиот дом Гернетолошки Завод 13 Нември или викан Геријатрија на излезот од Скопје Тетово !!!
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

НиколаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2
Се продава куќа 200м2Бутел 1
€ 180000

Се продава куќа 200м2,Бутел 1

Соби 5 Бањи Квадратура 200 m2
Се издава куќа 170м2Бардовци
€ 11000

Се издава куќа 170м2,Бардовци

Соби 5 Бањи Квадратура 170 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici