za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • ПРОДАВАМ СТАН
  • ПРОДАВАМ СТАН
  • ПРОДАВАМ СТАН
  • ПРОДАВАМ СТАН
ПРОДАВАМ СТАН Скопје / К.Вода EUR 42000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 42 m2 Објавено 17-10-2020 Телефон
2-собен Наместеност Полу-наместен Спрат 4 кат Состојба Стар Греење На струја Паркинг Јавен паркинг Ориентација Југ

ПРОДАВАМ СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА ДО САЛАТА РАСАДНИК НА УБАВА ЛОКАЦИЈА. СТАНОТ Е 42 М2 СЕ НАОЃА НА 4-ТИ ОД 5 СПРАТА И ИМА 7 М2 ПОДРУМ. ГРЕЕЊЕТО Е НА СТРУЈА И НЕМА ЛИФТ. СТАНОТ ИМА ДНЕВНА СОБА СО КУЈНА И ТРПЕЗАРИЈА, СПАЛНА СОБА ХОДНИК И ТОАЛЕТ.


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ЗОРАНВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN SO GARAZA KAJ CESMA
EUR 50000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN SO GARAZA KAJ CESMA

Соби 2 Бањи Квадратура 51 m2
DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA
EUR 42000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO KISELA VODA

Соби 2 Бањи Квадратура 42 m2
DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN DUPLEKS VO KISELA VODA ZA 777 EM2
EUR 56000

DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN DUPLEKS VO KISELA VODA ZA 777 E/M2

Соби 3 Бањи Квадратура 72 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici