za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • ПРЕКРАСЕН СТАН
  • ПРЕКРАСЕН СТАН
  • ПРЕКРАСЕН СТАН
  • ПРЕКРАСЕН СТАН

*ПРЕКРАСЕН СТАН* Скопје / Аеродром EUR 83000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 93 m2 Соби 4 Евид. број Телефон

Стан во населба Аеродром на улица 3та Македонска бригада наспроти Американ Колеџ.Станот го добивате со две купатила комплет опремени, плочки во кујна, градско инсталирано парно и гаражно место под зграда.


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ПредрагВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO AERODROM POZADI TOBAKO 2
EUR 54000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO AERODROM POZADI TOBAKO 2

Соби 2 Квадратура 50 m2
DOMIK PRODAVA GARSONJERA VO AERODROM 27 M2 NOVOGRADBA
EUR 29000

DOMIK PRODAVA GARSONJERA VO AERODROM 27 M2 NOVOGRADBA

Соби 1 Квадратура 27 m2
SE PRODAVA TOP 2 SOBEN NOV STAN 58 M2 VO CENTAR
EUR 68200

SE PRODAVA TOP 2 SOBEN NOV STAN 58 M2 VO CENTAR

Соби 2 Квадратура 58 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Stanovi vo Kumanovo