za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

НОВ СТАН СО ПАРКИНГ МЕСТО

 • НОВ СТАН СО ПАРКИНГ МЕСТО
 • НОВ СТАН СО ПАРКИНГ МЕСТО
 • НОВ СТАН СО ПАРКИНГ МЕСТО
 • НОВ СТАН СО ПАРКИНГ МЕСТО




НОВ СТАН СО ПАРКИНГ МЕСТО Скопје / Аеродром EUR 85000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 93 m2 Телефон

Нов, веднаш вселив стан со дневна, три спални, бања, гостинско WC, тераса и паркинг место во затворена гаража. Таваните се со мали косини, но има бетонска плоча со хидро и термо изолација. Има лифт.
Контакт 070-206-125


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ПредрагВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO AERODROM POZADI TOBAKO 2
EUR 54000

DOMIK PRODAVA NOV 2 SOBEN STAN VO AERODROM POZADI TOBAKO 2

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
DOMIK PRODAVA GARSONJERA VO AERODROM 27 M2 NOVOGRADBA
EUR 29000

DOMIK PRODAVA GARSONJERA VO AERODROM 27 M2 NOVOGRADBA

Соби 1 Бањи Квадратура 27 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3
EUR 200

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NAMESTEN STAN VO KARPOS 3

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2



Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici