za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Изнајмувам 4 собен стан во Карпош 4


  • Изнајмувам 4 собен стан во Карпош 4
  • Изнајмувам 4 собен стан во Карпош 4
  • Изнајмувам 4 собен стан во Карпош 4
  • Изнајмувам 4 собен стан во Карпош 4
  • Изнајмувам 4 собен стан во Карпош 4
  • Изнајмувам 4 собен стан во Карпош 4
  • Изнајмувам 4 собен стан во Карпош 4
Изнајмувам 4 собен стан во Карпош 4 Скопје / Карпош 4 € 220 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 86 m2 Телефон

Изнајмувам 4 собен стан во Карпош 4, 86 м2, кујна, дневна и 3 спални со поголем балкон и тераса. Има ТВ и машина за перење алишта нови, Станот e молерисан, близу Сити Мол. Слободен од 01.05.2019.
КОНТАКТ Зоран моб/вибер
ZoranВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Урбан Ливинг продава 4 собен стан во Карпош 1
€ 87000

Урбан Ливинг продава 4 собен стан во Карпош 1

Соби 4 Бањи Квадратура 83 m2
Се продава 4 собен стан 54м2Ченто
€ 40000

Се продава 4 собен стан 54м2,Ченто

Соби 4 Бањи Квадратура 54 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici