za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Изнајмувам стан во Козле


  • Изнајмувам стан во Козле
  • Изнајмувам стан во Козле
Изнајмувам стан во Козле Скопје / Козле MKD 1 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 42 m2 Објавено 30-04-2021 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат 3 кат Состојба Реновиран Гаража Да Греење На струја Паркинг Откриено паркинг место Ориентација Југ

Изнајмувам стан кој има спална соба, дневна соба, кујна, помошна просторија, купатило и тераса.
Опремено е со кабловска и интернет, а греењето/ладењето е со клима.
Се наоѓа на тивка локација, со преубав поглед кон Водно и со обезбеден паркинг простор.
Во непосредна близина на: Веро, КАМ, ДМ, Пиљара КАМИ, Рептил, Тинекс и Парк Македонија.
БруноВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 77м2Козле
€ 90000

Се продава стан 77м2,Козле

Соби 4 Бањи Квадратура 77 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici