za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се издава Куќа во нас. Козле


  • Се издава Куќа во  нас Козле
  • Се издава Куќа во  нас Козле
  • Се издава Куќа во  нас Козле
  • Се издава Куќа во  нас Козле
  • Се издава Куќа во  нас Козле
Се издава Куќа во нас. Козле Скопје / Козле € 800 За издавање

КатегоријаКуќа Квадратура 130 m2 Соби 4 Евид. број275 Објавено 10-11-2020
активен
Телефон

Куќа на два ката , со мал двор за користење и едно паркинг место, во Козле.
Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Куќа - Брод на продажба
MKD 0

Куќа - Брод на продажба

Соби 0 Бањи Квадратура 0 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici