za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Издавам стан 80м2 во Скопје - Капиштец до ТЦ Стар Капиштец

  • Издавам стан 80м2 во Скопје - Капиштец до ТЦ Стар Капиштец
  • Издавам стан 80м2 во Скопје - Капиштец до ТЦ Стар Капиштец

Издавам стан 80м2 во Скопје - Капиштец до ТЦ Стар Капиштец Скопје / Капиштец EUR 280 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 80 m2 Соби 3 Евид. број Телефон

Издавам стан во воена зграда полунаместен или празен, по договор, на 2 -ри кат од 8 ката. Предсобје поголемо како соба. По должина на кујна, трпезарија и дневен престој има 2 големи тераси и 1 помала кај спална соба. Купатило плус посебен тоалет. Има вградени плакари и останати елементи, вклучувајки кујна. Поглед на три страни. Зградата е на изузетна локација на две станици од центар, блиску до ТЦ Беверли Хилс, Заводот за вработување и Државна болница. Во самата зграда има повеке продажни објекти. Лифт, интерфон, паркинг


ТатјанаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KAPISTEC
MKD 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN STAN VO KAPISTEC

Соби 2 Квадратура 40 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Квадратура 45 m2Најчесто барано: kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, evtini stanovi vo Skopje, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, prodavam stan vo Bitola