Издавам нов стан во новоградба, 40м2, Скопје, идеален за деловен простор


  • Издавам нов стан во новоградба 40м2 Скопје идеален за деловен простор
  • Издавам нов стан во новоградба 40м2 Скопје идеален за деловен простор
  • Издавам нов стан во новоградба 40м2 Скопје идеален за деловен простор
  • Издавам нов стан во новоградба 40м2 Скопје идеален за деловен простор
  • Издавам нов стан во новоградба 40м2 Скопје идеален за деловен простор
  • Издавам нов стан во новоградба 40м2 Скопје идеален за деловен простор
  • Издавам нов стан во новоградба 40м2 Скопје идеален за деловен простор
  • Издавам нов стан во новоградба 40м2 Скопје идеален за деловен простор
Издавам нов стан во новоградба, 40м2, Скопје, идеален за деловен простор Скопје / Маџари MKD 1 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 40 m2 Објавено 10-11-2023 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат -

Издавам нов, до сега не вселен стан, во новоградба, на први кат, двособен со 40м2, две големи просторни собни единици, наместено купатило, претсобје, тераса со поглед на главна улица, идеален за канцеларија или деловен простор за пристојни бизнис ориентирани клиенти. Зградата е на главна улица со достапен паркинг простор. Станот се наоѓа на ул. Благоја Стефковски во населбата Маџари на идеална позиција блиску до населбите Аеродром, ново лисиче, и на само шест километри од Центарот на градот. Се издава за подолг временски период.
Jasmina Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје