za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

ИТНО СЕ ПРОДАВААТ КУЌИ ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ


  • ИТНО СЕ ПРОДАВААТ КУЌИ ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
  • ИТНО СЕ ПРОДАВААТ КУЌИ ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
  • ИТНО СЕ ПРОДАВААТ КУЌИ ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
  • ИТНО СЕ ПРОДАВААТ КУЌИ ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
  • ИТНО СЕ ПРОДАВААТ КУЌИ ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
  • ИТНО СЕ ПРОДАВААТ КУЌИ ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
  • ИТНО СЕ ПРОДАВААТ КУЌИ ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ
ИТНО СЕ ПРОДАВААТ КУЌИ ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ Скопје / Ѓ.Петров € 1 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 130 m2 Телефон
Повеќесобен Наместеност Полу-наместен Спрат -

Итно се продаваат две куќи во населба Ѓорче Петров, на поволна локација.Куќите се лепенки. Можна е продажба и поединечно. Куќите се близу основно училиште, средно училиште(гимназија), продавници итн. За повеќе информации контактирајте не !
Квадратура:
Куќа 1:130m2 + дворно место 330m2
Куќа 2:210m2 + дворно место 190m2
ProdavanjeВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава стан 62м2Ѓорче Петров
€ 230

Се издава стан 62м2,Ѓорче Петров

Соби 3 Бањи Квадратура 62 m2
Се продава двособен стан 43м2Ѓорче Петров
€ 38600

Се продава двособен стан 43м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje