za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

ИЗНАЈМУВАЊЕ – КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН – ПОЗАДИ СКОПЈАНКА


  • ИЗНАЈМУВАЊЕ – КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН – ПОЗАДИ СКОПЈАНКА
  • ИЗНАЈМУВАЊЕ – КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН – ПОЗАДИ СКОПЈАНКА
  • ИЗНАЈМУВАЊЕ – КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН – ПОЗАДИ СКОПЈАНКА
  • ИЗНАЈМУВАЊЕ – КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН – ПОЗАДИ СКОПЈАНКА
  • ИЗНАЈМУВАЊЕ – КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН – ПОЗАДИ СКОПЈАНКА
  • ИЗНАЈМУВАЊЕ – КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН – ПОЗАДИ СКОПЈАНКА
  • ИЗНАЈМУВАЊЕ – КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН – ПОЗАДИ СКОПЈАНКА
  • ИЗНАЈМУВАЊЕ – КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН – ПОЗАДИ СКОПЈАНКА
ИЗНАЈМУВАЊЕ – КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН – ПОЗАДИ СКОПЈАНКА Скопје / Аеродром € 250 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 57 m2 Телефон
3-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се изнајмува комплетно опремен стан во општина Аеродром, позади ТЦ Скопјанка.
Станот е целосно реновиран во 2016 година. Располага со влезен ходник, кујна, тераса, остава, тоалет, дневна и две спални соби. Се наоѓа на приземје и приклучен е на централно греење.
Vladimir SlavkovskiВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje