za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

ИЗДАВАМ СТАН ВО ЦЕНТАР

  • ИЗДАВАМ СТАН ВО ЦЕНТАР
  • ИЗДАВАМ СТАН ВО ЦЕНТАР
  • ИЗДАВАМ СТАН ВО ЦЕНТАР
  • ИЗДАВАМ СТАН ВО ЦЕНТАР
  • ИЗДАВАМ СТАН ВО ЦЕНТАР

ИЗДАВАМ СТАН ВО ЦЕНТАР Скопје / Центар EUR 330 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 68 m2 Соби 2 Евид. број Телефон

Издавам нов, целосно опремен стан во СК-Центар во близина на Католичка.


Жаклина НиколоскаВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2
DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR
EUR 700

DOMIK IZDAVA EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Соби 4 Бањи Квадратура 130 m2
DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE
EUR 1200

DOMIK IZDAVA 4 SOBEN LUKSUZEN STAN VO CRNICE

Соби 4 Бањи Квадратура 137 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici