za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Двособен целосно опремен стан на Водно

  • Двособен целосно опремен стан на Водно
  • Двособен целосно опремен стан на Водно
  • Двособен целосно опремен стан на Водно
  • Двособен целосно опремен стан на Водно
  • Двособен целосно опремен стан на Водно
  • Двособен целосно опремен стан на Водно
  • Двособен целосно опремен стан на Водно
  • Двособен целосно опремен стан на Водно

Двособен целосно опремен стан на Водно Скопје / Водно EUR 300 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 60 m2 Соби 2 Евид. број Телефон

Целосно опремен двособен стан, со интернет и кабловска, климатизиран, сопствено парно греење на струја, машина за алишта, машина за садови, фрижидер, спална соба. На прв спрат, лифт.


Горан СтојановиќВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA NOV LUKSUZEN 4 SOBEN STAN NA VODNO
EUR 850

DOMIK IZDAVA NOV LUKSUZEN 4 SOBEN STAN NA VODNO

Соби 4 Бањи Квадратура 120 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN NA VODNO
EUR 51

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN NA VODNO

Соби 2 Бањи Квадратура 51 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN NA VODNO
EUR 350

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN NA VODNO

Соби 2 Бањи Квадратура 57 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici