za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

ДУПЛЕКС ВО ДЕБАР МААЛО


  • ДУПЛЕКС ВО ДЕБАР МААЛО
  • ДУПЛЕКС ВО ДЕБАР МААЛО
  • ДУПЛЕКС ВО ДЕБАР МААЛО
  • ДУПЛЕКС ВО ДЕБАР МААЛО
  • ДУПЛЕКС ВО ДЕБАР МААЛО
  • ДУПЛЕКС ВО ДЕБАР МААЛО
  • ДУПЛЕКС ВО ДЕБАР МААЛО
ДУПЛЕКС ВО ДЕБАР МААЛО Скопје / Центар MKD 0 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 180 m2 Објавено 23-02-2021 Телефон
4-собен Наместеност Празен Спрат -

Се продава нов стан лоциран на четврти кат, во Дебар Маало. Станот е подделен на две нивоа и располага со 118м2 станбен простор и 64м2 кровна тераса. Со три спални спални соби, една бања и гостински тоалет, како и пространа дневна соба со трпезарија и кујна. Греењето на станот е регулирано преку приватно парно на струја. New apartment for sale located on the fourth floor, in the urban Debar Maalo neighbourhood. The apartment is duplex on two floors and has 118m2 living space and 64m2 rooftop terrace. The apartment has three bedrooms, one bathroom and guest toilet, as well as a spacious living room with dining area and kitchen. The heating of the apartment is regulated by a private electric heater.
Property OneВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО
MKD 0

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО

Соби 4 Бањи Квадратура 112 m2
СТАН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ДЕБАР МААЛО
MKD 0

СТАН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ДЕБАР МААЛО

Соби 3 Бањи Квадратура 115 m2
СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО
MKD 0

СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ДЕБАР МААЛО

Соби 2 Бањи Квадратура 38 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici