za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • ДВОСОБЕН СТАН ВО 42м2
  • ДВОСОБЕН СТАН ВО 42м2

ДВОСОБЕН СТАН ВО 42м2 Скопје / Центар MKD 52900 За продавање

КатегоријаВикендица Квадратура 42 m2 Соби 2 Евид. број Телефон

ЖИВЕЈТЕ УДОБНО И ШТЕДЕТЕ ПАРИ.
Вселување 03/2016

Во близина на Клиничкиот Центар, на 10 минути пешачење од плоштад Македонија, а во мир и зеленило.

Повеќе информации за сите предности и квалитетот:
http://issuu.com/civkonagi/docs/katalog_vodnjanka

Продажба и информации:
(02) 2551611 (инвеститор Цивкон АГИ)
(078) 883471 (инвеститор Цивкон АГИ)


Видео од објектотВидете ги деталите на куќата преку видеотоВладимирВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA LUX 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA
EUR 360

DOMIK IZDAVA LUX. 2 SOBEN STAN VO CENTAR KAJ KALA

Соби 2 Квадратура 54 m2
DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR NA ULICA MAKEDONIJA
EUR 650

DOMIK IZDAVA DELOVEN PROSTOR NA ULICA MAKEDONIJA

Соби 3 Квадратура 75 m2
DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN KAJ UNIVERZLNA  ZA 918 EM2
EUR 76200

DOMIK PRODAVA NOV 3 SOBEN STAN KAJ UNIVERZLNA ZA 918 E/M2

Соби 3 Квадратура 83 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici