za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Ѓорче Петров 76кв2 + 10кв2 подрум


  • Ѓорче Петров 76кв2 + 10кв2 подрум
  • Ѓорче Петров 76кв2 + 10кв2 подрум
  • Ѓорче Петров 76кв2 + 10кв2 подрум
  • Ѓорче Петров 76кв2 + 10кв2 подрум
Ѓорче Петров 76кв2 + 10кв2 подрум Скопје / Ѓ.Петров € 68900 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 76 m2 Телефон

Ѓорче Петров 76кв2 + 10кв2 подруми
Комплетно реновирани електрична инсталација, водовод, прозорци, бањи ...
3 спрат од 5, само два стана на спрат.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ПанчеВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се издава стан 62м2Ѓорче Петров
€ 230

Се издава стан 62м2,Ѓорче Петров

Соби 3 Бањи Квадратура 62 m2
Се продава двособен стан 43м2Ѓорче Петров
€ 38600

Се продава двособен стан 43м2,Ѓорче Петров

Соби 2 Бањи Квадратура 43 m2Најчесто барано: Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje