Се продава Стан во нас. Автокоманда


  • Се продава Стан во  нас Автокоманда
  • Се продава Стан во  нас Автокоманда
Се продава Стан во нас. Автокоманда Скопје / Автокоманда € 62500 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 61 m2 Соби 3 Евид. број39703 Објавено 01-05-2024
активен
Телефон
Спрат 1 кат 1 кат Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Откриено паркинг место

Се продава стан во Автокоманда од 53 м2 + 8 м2 тераси + 9 м2 подрумски простории.
Зградата има лифт и отворено паркинг место . Прв кат на објектот. Мирна и тивка локација со сите потреби за модерно живеење.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АВТОКОМАНДА
€ 56000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АВТОКОМАНДА

Соби 2 Квадратура 51 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АВТОКОМАНДА
MKD 1

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АВТОКОМАНДА

Соби 2 Квадратура 52 m2
Се продава стан 58м2Автокоманда
€ 49000

Се продава стан 58м2,Автокоманда

Соби 3 Квадратура 58 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје