Се продава Стан во нас. Аеродром


 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
 • Се продава Стан во нас Аеродром
Се продава Стан во нас. Аеродром Скопје / Аеродром € 54000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 33 m2 Соби 0 Евид. број39779 Објавено 12-07-2024
нов
активен
Телефон
Спрат 2 кат 2 кат Греење Градско парно Паркинг Откриено паркинг место

Се продава стан во Мичурин, гарсоњера од 33м2, на 2ри кат, со балкон, греење на градско парно а воедно има и инвертер клима. Зградата поседува лифт, како и паркинг простори обезбедени пред самата зграда.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
€ 150000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

Соби 4 Квадратура 100 m2
СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО АЕРОДРОМ
€ 145000

СЕ ПРОДАВА НОВ СТАН ВО АЕРОДРОМ

Соби 3 Квадратура 69 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ
€ 150000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

Соби 4 Квадратура 100 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје