za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • Stanovi vo izgradba vo Crnice
  • Stanovi vo izgradba vo Crnice
  • Stanovi vo izgradba vo Crnice
  • Stanovi vo izgradba vo Crnice
  • Stanovi vo izgradba vo Crnice
  • Stanovi vo izgradba vo Crnice
  • Stanovi vo izgradba vo Crnice
  • Stanovi vo izgradba vo Crnice

Stanovi vo izgradba vo Crnice Скопје / Црниче EUR 950 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 72 m2 Соби 3 Евид. број Телефон

Се продаваат станови во зграда во изградба. Зградата се наоѓа во Црниче веднаш над основното училиште Кузман Јосифовски Питу, во близина на Рептил маркетот. Становите се со површина од 73 м2 и 82 м2 и се вселиви април/мај 2018.
Карабината на зградата е веќе завршена.


ТониВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodavaat stanovi Taftalidze 1
EUR 1050

Se prodavaat stanovi Taftalidze 1

Соби 2 Бањи Квадратура 46 m2
Stanovi vo gradba vo Kozle
MKD 1150

Stanovi vo gradba vo Kozle

Соби 3 Бањи Квадратура 65 m2
Stanovi na Vodno 78-102m2
MKD 1099

Stanovi na Vodno 78-102m2

Соби 3 Бањи Квадратура 102 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici