mk Se prodava stan od 21 m2 i 23 m2 - 50380

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com


  • Se prodava stan od 21 m2 i 23 m2
  • Se prodava stan od 21 m2 i 23 m2
Se prodava stan od 21 m2 i 23 m2 Скопје / Ѓ.Петров MKD 0 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 21 m2 Телефон
1-собен Спрат -

Se prodava stan od 21 m2 na prizemnje NOVOGRADBA Naselba Dame Gruev op Djorce Petrov
Marina Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava stan vo Aerodrom
€ 62000

Se prodava stan vo Aerodrom

Соби 2 Бањи Квадратура 59 m2
Se prodava stan vo Karpos 1
€ 76000

Se prodava stan vo Karpos 1

Соби 2 Бањи Квадратура 75 m2
Se prodava stan vo Karpos 4
€ 65000

Se prodava stan vo Karpos 4

Соби 3 Бањи Квадратура 73 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје