• Se prodava stan 83m2 vo Karpos 3
  • Se prodava stan 83m2 vo Karpos 3
  • Se prodava stan 83m2 vo Karpos 3
  • Se prodava stan 83m2 vo Karpos 3
  • Se prodava stan 83m2 vo Karpos 3
  • Se prodava stan 83m2 vo Karpos 3
Se prodava stan 83m2 vo Karpos 3 Скопје / Карпош 3 € 125000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 83 m2 Телефон
3-собен Наместеност Празен Спрат -
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

City EstateВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava stan vo Karpos 4
€ 65000

Se prodava stan vo Karpos 4

Соби 3 Квадратура 73 m2
Se prodava stan vo Karpos 1
€ 76000

Se prodava stan vo Karpos 1

Соби 2 Квадратура 75 m2
Se prodava stan vo Karpos 2 49m2
€ 59000

Se prodava stan vo Karpos 2, 49m2

Соби 2 Квадратура 49 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје