• Se prodava stan 52m²
  • Se prodava stan 52m²
  • Se prodava stan 52m²
  • Se prodava stan 52m²
  • Se prodava stan 52m²
Se prodava stan 52m² Скопје / Ѓ.Петров € 52000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 52 m2 Објавено 14-03-2023 Телефон
2-собен Наместеност Празен Спрат 6 кат 6 кат Состојба Нов Лифт Да Греење На струја Паркинг Откриено паркинг место

Se prodava stan 52m² stanot e nov nevseluvan, vseliv e od maj 2023
DraganВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava stan vo Karpos 4
€ 65000

Se prodava stan vo Karpos 4

Соби 3 Бањи Квадратура 73 m2
Se prodava stan vo Aerodrom
€ 62000

Se prodava stan vo Aerodrom

Соби 2 Бањи Квадратура 59 m2
Se prodava stan vo Centar
€ 55600

Se prodava stan vo Centar

Соби 1 Бањи Квадратура 42 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје