za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

  • Prodavam stan
  • Prodavam stan

Prodavam stan Скопје / Центар EUR 47000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 60 m2 Соби 2 Евид. број Објавено 01-08-2020 Телефон
1-собен Наместеност Празен Спрат -

Stan vo Centar so vkupna povrsina od 60m2 od koi 38m2 stanbena i 22m2 prekrasna terasa so prostran pogled.Stara gradba, na 5/5, bez lift, so gradsko parno


Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

IrenaВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Prodavam Nov Trosoben Stan na Vodno vo Crnice
EUR 65500

Prodavam Nov Trosoben Stan na Vodno vo Crnice

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2
Stan vo Kozle 4 soben - 113 m2
EUR 800

Stan vo Kozle 4 soben - 113 m2

Соби 4 Бањи Квадратура 113 m2
Se prodava stan vo Karpos 4
EUR 65000

Se prodava stan vo Karpos 4

Соби 3 Бањи Квадратура 73 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici