Се продава стан 56м2 со двор,Црниче


  • Се продава стан 56м2 со дворЦрниче
  • Се продава стан 56м2 со дворЦрниче
  • Се продава стан 56м2 со дворЦрниче
  • Се продава стан 56м2 со дворЦрниче
  • Се продава стан 56м2 со дворЦрниче
  • Се продава стан 56м2 со дворЦрниче
  • Се продава стан 56м2 со дворЦрниче
  • Се продава стан 56м2 со дворЦрниче
Се продава стан 56м2 со двор,Црниче Скопје / Кисела Вода € 58000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 56 m2 Телефон
Наместеност Празен Спрат 1 кат 1 кат Состојба Нов Лифт Да Греење Друго Ориентација Југ Запад

Се продава стан 56м2 со 125м2 дворно место во Црниче
ул.Востаничка
со посебен влез.
На 5мин од центар со автомобил, 15-20мин пеш. Во непосредна близина има пошта, маркет, аптека, игралишта
ЦЕНА: 58.000е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
075 405 606 Рина
078 967 010 Силвана
ШИФРА:C354
Урбан ЛивингВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 93м2 со дворЦрниче
€ 190000

Се продава стан 93м2 со двор,Црниче

Соби 3 Бањи Квадратура 93 m2
Се продава трособен стан 56м2Хиподром ПОВОЛНО
€ 37000

Се продава трособен стан 56м2,Хиподром ПОВОЛНО

Соби 3 Бањи Квадратура 56 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје