Се продава стан 56м2 со двор,Црниче


  • Се продава стан 56м2 со дворЦрниче
  • Се продава стан 56м2 со дворЦрниче
  • Се продава стан 56м2 со дворЦрниче
  • Се продава стан 56м2 со дворЦрниче
  • Се продава стан 56м2 со дворЦрниче
  • Се продава стан 56м2 со дворЦрниче
  • Се продава стан 56м2 со дворЦрниче
  • Се продава стан 56м2 со дворЦрниче
Се продава стан 56м2 со двор,Црниче Скопје / Кисела Вода € 58000 For sell

CategoryСтан Size 56 m2 Phone
Furniture Empty Floor 1 кат floor Condition New Elevator Yes Heating Other Orientation South West

Се продава стан 56м2 со 125м2 дворно место во Црниче
ул.Востаничка
со посебен влез.
На 5мин од центар со автомобил, 15-20мин пеш. Во непосредна близина има пошта, маркет, аптека, игралишта
ЦЕНА: 58.000е
За повеќе информации контактирајте не на следниве телефони:
075 405 606 Рина
078 967 010 Силвана
ШИФРА:C354
Урбан ЛивингTotal () real estates

Contact usHave a questions?
Most searched: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје