mk Се продава Стан во нас. Тафталиџе 1 - 51477

za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Тафталиџе 1


 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
 • Се продава Стан во нас Тафталиџе 1
Се продава Стан во нас. Тафталиџе 1 Скопје / Тафталиџе 1 € 0 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 88 m2 Соби 3 Евид. број347 Објавено 09-11-2020
активен
Телефон
Спрат 3 кат 3 кат

празен стан со две спални соби, кај Нова, Тафталиџе 1
Агенција за недвижности GDPВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 50м2Тафталиџе 2
€ 48000

Се продава стан 50м2,Тафталиџе 2

Соби 3 Бањи Квадратура 50 m2
Се продава трособен стан 80м2Тафталиџе 2
€ 1150

Се продава трособен стан 80м2,Тафталиџе 2

Соби 3 Бањи Квадратура 80 m2
Се продава трособен стан 54м2Тафталиџе 2
€ 1070

Се продава трособен стан 54м2,Тафталиџе 2

Соби 3 Бањи Квадратура 54 m2Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје