Продавам стан 83 м2 - Водњанска - Центар


  • Продавам стан 83 м2 - Водњанска - Центар
  • Продавам стан 83 м2 - Водњанска - Центар
  • Продавам стан 83 м2 - Водњанска - Центар
  • Продавам стан 83 м2 - Водњанска - Центар
  • Продавам стан 83 м2 - Водњанска - Центар
  • Продавам стан 83 м2 - Водњанска - Центар
  • Продавам стан 83 м2 - Водњанска - Центар
  • Продавам стан 83 м2 - Водњанска - Центар
Продавам стан 83 м2 - Водњанска - Центар Скопје / Центар € 80000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 83 m2 Телефон
3-собен Наместеност Празен Спрат -

продавам стан на улица Водњанска, веднаш до Клинички Центар.
83м2
Две спални,
Голема дневна соба со терпезарија и одвоен кујнски простор,
Два тоалети.
Подрумски простории.
паркинг место (Клинички Центар).
Нов лифт.

Станот е реновиран и поседува комлетна инсталација за централно парно греење.

Погоден и за деловни канцеларии со можност за проширување и до 200 м2.

Ориентација Исток/Запад.

Можна замена за помал стан.

Цена по договор.

====================================
Трособен стан, Центар, Водно, Vodnjanska, Deloven, stanovi, Деловен
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ZoranВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР
MKD 0

НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР

Соби 3 Бањи Квадратура 78 m2
СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР
MKD 0

СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР

Соби 3 Бањи Квадратура 66 m2
СТАН НА МИРНА ЛОКАЦИЈА ВО ЦЕНТАР
MKD 0

СТАН НА МИРНА ЛОКАЦИЈА ВО ЦЕНТАР

Соби 2 Бањи Квадратура 62 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје