za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

се издава стан во гранд престиж на 1 први кат 90 м2 4 соби, 350 evra

  • се издава стан во гранд престиж на 1 први кат 90 м2 4 соби 350 evra
  • се издава стан во гранд престиж на 1 први кат 90 м2 4 соби 350 evra
  • се издава стан во гранд престиж на 1 први кат 90 м2 4 соби 350 evra
  • се издава стан во гранд престиж на 1 први кат 90 м2 4 соби 350 evra
  • се издава стан во гранд престиж на 1 први кат 90 м2 4 соби 350 evra
  • се издава стан во гранд престиж на 1 први кат 90 м2 4 соби 350 evra
  • се издава стан во гранд престиж на 1 први кат 90 м2 4 соби 350 evra

се издава стан во гранд престиж на 1 први кат 90 м2 4 соби, 350 evra Скопје / Тафталиџе 1 EUR 350 За издавање

КатегоријаСтанови Квадратура 90 m2 Соби 4 Евид. број Телефон

се издава стан во гранд престиж на 1 први кат 90 м2 4 соби, кујна, клима, купатило, гостинско вц опремен со канцелариски мебел бироа во секоја соба .............. 350,00 евра


ljupcoВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

DOMIK IZDAVA NAMESTEN DELOVEN KAJ MLECEN
EUR 300

DOMIK IZDAVA NAMESTEN DELOVEN KAJ MLECEN

Соби 2 Бањи Квадратура 50 m2
DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK
EUR 250

DOMIK IZDAVA 2 SOBEN NOV STAN KAPISTEC - KTK

Соби 2 Бањи Квадратура 45 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, Taftalidze 2, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici