za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава наместен стан во нас. Аеродром


  • Се продава наместен стан во нас Аеродром
  • Се продава наместен стан во нас Аеродром
Се продава наместен стан во нас. Аеродром Скопје / Аеродром € 46000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 36 m2 Објавено 16-12-2021 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат 1 кат Состојба Нов Лифт Да Греење Градско парно Паркинг Откриено паркинг место Ориентација Исток

Се продава целосно наместен стан (фрижидер, шпорет, мебел итн.), нова градба во нас. Аеродром на улица 1615 кај Американ Колеџ.
Станот се наоѓа на 1 кат и е со централно парно греење. Има тераса покриена со тенда. Соба со два одвоени кревети и два плакари.
Цена по договор.
Татјана Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава нов стан 103м2Аеродром
€ 120000

Се продава нов стан 103м2,Аеродром

Соби 4 Бањи Квадратура 103 m2
Се продава стан во изградба 304м2Аеродром
€ 34000

Се продава стан во изградба 30,4м2,Аеродром

Соби 2 Бањи Квадратура 30 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје