za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Влае


 • Се продава Стан во нас Влае
 • Се продава Стан во нас Влае
 • Се продава Стан во нас Влае
 • Се продава Стан во нас Влае
 • Се продава Стан во нас Влае
 • Се продава Стан во нас Влае
 • Се продава Стан во нас Влае
 • Се продава Стан во нас Влае
Се продава Стан во нас. Влае Скопје / Влае € 70000 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 80 m2 Соби 3 Евид. број25369 Објавено 11-06-2021
активен
Телефон
Спрат 1 кат Греење Сопствено парно

80м2 стан од куќа со посебен влез со дворче, позади Тедико
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 88м2Влае
€ 950

Се продава стан 88м2,Влае

Соби 4 Бањи Квадратура 88 m2
Се продава стан 74м2Влае
€ 74000

Се продава стан 74м2,Влае

Соби 2 Бањи Квадратура 74 m2
Се продава трособен стан 81м2Влае
€ 1000

Се продава трособен стан 81м2,Влае

Соби 3 Бањи Квадратура 81 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici