• СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ВЛАЕ
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ВЛАЕ
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ВЛАЕ Скопје / Влае € 1840 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 49 m2 Објавено 14-05-2024 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се продава стан во Влае

Станот е 49м2, се наоѓа на 1-ви кат во мала зграда од вкупно 3 ката. Располага со дневна со кујна и трпезарија, спална соба, тераса и бања. Дополнително постои можност за откупување на гаражно место, како и подрумска просторија. Се продава комплетно опремен.

Цена: 1840 евра/м2 + гаража 6500 евра, подрум=4500 евра
Шифра: 555/2673
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ВЛАЕ
€ 107000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ВЛАЕ

Соби 2 Квадратура 50 m2
Се продава стан 88м2Влае
€ 950

Се продава стан 88м2,Влае

Соби 4 Квадратура 88 m2
Се продава стан 74м2Влае
€ 74000

Се продава стан 74м2,Влае

Соби 2 Квадратура 74 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје