za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. Аеродром


  • Се продава Стан во  нас Аеродром
  • Се продава Стан во  нас Аеродром
  • Се продава Стан во  нас Аеродром
Се продава Стан во нас. Аеродром Скопје / Аеродром € 0 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 60 m2 Соби 2 Евид. број535 Објавено 12-11-2021
активен
Телефон
Спрат 1 кат

двособен стан од 60м2 со два балкони, на прв кат, без лифт во Аеродром кај Три Бисери.
Агенција за недвижности GDPВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава нов стан 103м2Аеродром
€ 120000

Се продава нов стан 103м2,Аеродром

Соби 4 Бањи Квадратура 103 m2
Се продава стан во изградба 304м2Аеродром
€ 34000

Се продава стан во изградба 30,4м2,Аеродром

Соби 2 Бањи Квадратура 30 m2
Се продава нов трособен стан 69м2Аеродром
€ 1150

Се продава нов трособен стан 69м2,Аеродром

Соби 3 Бањи Квадратура 69 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, Stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje