za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Куќа во нас. Илинден


  • Се продава Куќа во  нас Илинден
  • Се продава Куќа во  нас Илинден
  • Се продава Куќа во  нас Илинден
  • Се продава Куќа во  нас Илинден
Се продава Куќа во нас. Илинден Скопје / Илинден € 322000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 280 m2 Соби 5 Евид. број36853 Објавено 06-08-2022
нов
активен
Телефон
Спрат - Ориентација Исток

Се продава кука на 3 спрата во Марино,карши градинката.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

МАГАЦИН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ИЛИНДЕН
MKD 0

МАГАЦИН ЗА ИЗНАЈМУВАЊЕ ВО ИЛИНДЕН

Соби 0 Бањи Квадратура 1800 m2
Се продава куќа 160м2Тафталиџе
€ 270000

Се продава куќа 160м2,Тафталиџе

Соби 6 Бањи Квадратура 160 m2
Се продава куќа 200м2Бутел 1
€ 180000

Се продава куќа 200м2,Бутел 1

Соби 5 Бањи Квадратура 200 m2Најчесто барано: Mali stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје