za sega neka ne go pokazuva info@yoursite.com

Се продава Стан во нас. К.Вода


  • Се продава Стан во  нас КВода
  • Се продава Стан во  нас КВода
Се продава Стан во нас. К.Вода Скопје / К.Вода € 1 За продавање

КатегоријаСтан Квадратура 95 m2 Соби 3 Евид. број33461 Објавено 01-04-2020
активен
Телефон
Спрат 2 кат Лифт Да Греење Сопствено парно Ориентација Југ

се продава трособен стан во близина на шампионче. Новоградба, со две спални соби, дневна со трепезарија и кујна. Јужна ориентација, сопствено парно на струја.
ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

КОМФОРЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 4 Бањи Квадратура 85 m2
КОМФОРЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА
MKD 0

КОМФОРЕН СТАН ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 2 Бањи Квадратура 55 m2
ДУПЛЕКС СТАН ЗА ПРОДАВАЊЕ ВО КИСЕЛА ВОДА
MKD 0

ДУПЛЕКС СТАН ЗА ПРОДАВАЊЕ ВО КИСЕЛА ВОДА

Соби 2 Бањи Квадратура 40 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје, Izdavanje stanovi pod kirija skopje, Vikendici