Се продава Куќа во нас. К.Вода


  • Се продава Куќа во  нас КВода
  • Се продава Куќа во  нас КВода
  • Се продава Куќа во  нас КВода
Се продава Куќа во нас. К.Вода Скопје / К.Вода € 500000 За продавање

КатегоријаКуќа Квадратура 200 m2 Соби 5 Евид. број37235 Објавено 28-10-2022
активен
Телефон
Спрат -

Се продава кука на екстра локација, со плац 920квадрати со две маркици А1.
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

ДОМ ДИЗАЈН Агенција за недвижностиВкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: Stanovi Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, evtini stanovi vo Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје