ТРОСОБЕН СТАН СО СОПСТБЕН ДВОР


  • ТРОСОБЕН СТАН СО СОПСТБЕН ДВОР
  • ТРОСОБЕН СТАН СО СОПСТБЕН ДВОР
  • ТРОСОБЕН СТАН СО СОПСТБЕН ДВОР
  • ТРОСОБЕН СТАН СО СОПСТБЕН ДВОР
  • ТРОСОБЕН СТАН СО СОПСТБЕН ДВОР
  • ТРОСОБЕН СТАН СО СОПСТБЕН ДВОР
  • ТРОСОБЕН СТАН СО СОПСТБЕН ДВОР




ТРОСОБЕН СТАН СО СОПСТБЕН ДВОР Скопје / К.Вода MKD 1 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 85 m2 Објавено 06-02-2024 Телефон
3-собен Наместеност Полу-наместен Спрат -

ПОНУДА: Се продава трособен стан со сопствен двор. ОПИС / ЛОКАЦИЈА / ПОЗИЦИЈА: Зградата е (П+2+П), изградена 2015 год. Локацијата на зградата е на самиот влез во кисела вода паралелно со „Adora Flatiron“ зградата веднаш после Рампа во исклучително мирен дел кој е на само 900м оддалеченост од плоштад Македонија и ГТЦ. Станот е на високо приземје. М2 / РАСПОРЕД: Вкупната површината на станот е 85м2, а дворно место е 39 м2. Во распоред станот има претсобје, дневна соба со кујна и трпезарија, две (2) комотни спални соби, бања, остава/тоалет и сопствен двор. ИМОТЕН ЛИСТ / СОПСТВЕНОСТ: За двете единици (станот + дворното место) постои имотен лист со целосна сопственост. ЦЕНА по договор: ПРЕДНОСТИ: ✅ Одлична локација! ✅ Удобност и чувство како да сте во куќа! ✅ Квалитетни финиш материјали! ✅ Целосно уредено дворно место! ✅ Можност за брзо вселување.




Nenad Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Се продава стан 56м2 со дворЦрниче
€ 58000

Се продава стан 56м2 со двор,Црниче

Соби 3 Квадратура 56 m2
Се продава стан 93м2 со дворЦрниче
€ 190000

Се продава стан 93м2 со двор,Црниче

Соби 3 Квадратура 93 m2



Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје