СЕ ПРОДАВААТ ДВА СТАНА ВО РАСАДНИК


  • СЕ ПРОДАВААТ ДВА СТАНА ВО РАСАДНИК
  • СЕ ПРОДАВААТ ДВА СТАНА ВО РАСАДНИК
СЕ ПРОДАВААТ ДВА СТАНА ВО РАСАДНИК Скопје / К.Вода € 112200 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 80 m2 Објавено 11-06-2024 Телефон
3-собен Наместеност Празен Спрат -

Се продаваат два стана во Расадник

Двата стана се идентични, поседуваат станбена квадратура од 80м2, се наоѓаат на 4-ти кат во зграда со лифт. Располагаат со дневна просторија, 2 спални соби, 3 балкони и бања. Година на градба на зградата е 2015. Има слободен паркинг пред самата зграда.

Цена: 112.200 евра или 224.400 евра за двата
Шифра: 555/2799
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини
Најчесто барано: stanovi vo Skopje za prodavanje, Mali stanovi Skopje, Stanovi Skopje, evtini stanovi vo Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје