СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ ДО CITY MALL


  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ ДО CITY MALL
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ ДО CITY MALL
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ ДО CITY MALL
  • СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ ДО CITY MALL
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ ДО CITY MALL Скопје / Тафталиџе 1 € 65000 За продавање

КатегоријаСтанови Квадратура 35 m2 Објавено 11-06-2024 Телефон
2-собен Наместеност Наместен Спрат -

Се продава стан во Тафталиџе до city mall

Станот е 35м2, со 2м2 тераса и подрум од 9м2. Располага со дневна со кујна и трпезарија, една спална соба и бања. Дополнително има паркинг простор. Приклучен е на градско парно. Се продава комплетно опремен како на сликите и е веднаш вселив.

Цена: 65000 евра
Шифра: 555/2804
Телефон за контакт: 070794009
070375210
Калкулатор за заем за хипотека

Внесете ги деталите за заемот и притиснете го копчето Пресметај.
Износ на заем: Години на исплаќање:
Номинална каматна стапка (%) Плаќања годишно:
Рата за плаќање (МКД) МКД 0

Агенција за недвижности City Life Home Вкупно () недвижнини

Контактирајте неИмате прашања

Слични недвижнини Погледнете други недвижнини

Se prodava opremen stan 69m2 kaj City Mall
€ 76000

Se prodava opremen stan 69m2 kaj City Mall

Соби 3 Квадратура 69 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
€ 2300

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

Соби 3 Квадратура 71 m2
СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ
€ 252000

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ

Соби 3 Квадратура 131 m2Најчесто барано: evtini stanovi vo Skopje, stanovi vo Skopje za prodavanje, Stanovi Skopje, Mali stanovi Skopje, kupuvam stan vo Skopje, Гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi vo Skopje, Издавам гарсоњера во Скопје, prodazba na stanovi skopje, огласи за продажба на станови во Скопје